⚽ JDT vs Selangor FC  2.05 / 3.20 / 1.95 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal vs Man City  2.55 / 3.30 / 2.60 ⚽ Kedah vs Pahang  1.85 / 3.50 / 2.30 🇪🇸 Barcelona vs Real Madrid  2.10 / 3.40 / 2.80 ⚽ Perak vs Sri Pahang  2.20 / 3.10 / 2.15 🇩🇪 Bayern Munich vs Dortmund  1.65 / 3.80 / 3.90 💰 Azman R. menang  RM 4,800 pertaruhan bola 🏆 EPL Pekan Ini  18 Perlawanan Tersedia ⚽ JDT vs Selangor FC  2.05 / 3.20 / 1.95 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal vs Man City  2.55 / 3.30 / 2.60 ⚽ Kedah vs Pahang  1.85 / 3.50 / 2.30 🇪🇸 Barcelona vs Real Madrid  2.10 / 3.40 / 2.80 ⚽ Perak vs Sri Pahang  2.20 / 3.10 / 2.15 🇩🇪 Bayern Munich vs Dortmund  1.65 / 3.80 / 3.90 💰 Azman R. menang  RM 4,800 pertaruhan bola 🏆 EPL Pekan Ini  18 Perlawanan Tersedia

Bola Sepak JudiKing – Pertaruh EPL, Liga Super Malaysia & Lebih 30 Liga Dunia Dengan Odds Terbaik

Dari perlawanan Liga Super Malaysia hujung minggu hingga malam-malam panas EPL dan El Clasico — judiking merangkumi semua yang anda perlukan untuk pengalaman pertaruhan bola sepak yang lengkap, tepat, dan menyeronokkan.

Odds Dikemas Kini Setiap Saat In-Play Semasa Perlawanan Pembayaran Dijamin
judiking
JDT vs Selangor2.05 | 3.20 | 1.95
Arsenal vs Man City2.55 | 3.30 | 2.60
Kedah vs Pahang1.85 | 3.50 | 2.30
Barcelona vs Real Madrid2.10 | 3.40 | 2.80
Chelsea vs Liverpool2.75 | 3.15 | 2.40
Bayern vs Dortmund1.65 | 3.80 | 3.90
Perak vs Sri Pahang2.20 | 3.10 | 2.15
PSG vs Marseille1.55 | 3.90 | 4.20
JDT vs Selangor2.05 | 3.20 | 1.95
Arsenal vs Man City2.55 | 3.30 | 2.60
Kedah vs Pahang1.85 | 3.50 | 2.30
Barcelona vs Real Madrid2.10 | 3.40 | 2.80
Chelsea vs Liverpool2.75 | 3.15 | 2.40
Bayern vs Dortmund1.65 | 3.80 | 3.90
Perak vs Sri Pahang2.20 | 3.10 | 2.15
PSG vs Marseille1.55 | 3.90 | 4.20
0
Liga Diliputi
0
Perlawanan / Minggu
0
Jenis Pertaruhan
0
Min. Pertaruhan (RM)
0
Margin Odds Terendah

Pilih Liga & Mula Pertaruh

Odds dikemas kini setiap beberapa saat — anda sentiasa mendapat nilai pertaruhan yang terkini dan kompetitif di judiking.

Semua 🇲🇾 Liga Super Malaysia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL 🇪🇸 La Liga 🇩🇪 Bundesliga 🇮🇹 Serie A 🏆 UCL
🇲🇾 Liga Super Malaysia LANGSUNG
Johor Darul Ta'zim 1 – 0 Selangor FC
JDT Menang2.05
Seri3.20
Selangor Menang1.95
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Premier League Sabtu, 22:45
Arsenal vs Manchester City
Arsenal2.55
Seri3.30
Man City2.60
🇲🇾 Liga Super Malaysia Ahad, 20:45
Kedah FC vs Pahang FA
Kedah1.85
Seri3.50
Pahang2.30
🇪🇸 La Liga Ahad, 03:00
Barcelona vs Real Madrid
Barcelona2.10
Seri3.40
Real Madrid2.80
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Premier League Isnin, 02:00
Chelsea vs Liverpool
Chelsea2.75
Seri3.15
Liverpool2.40
🇩🇪 Bundesliga Sabtu, 22:30
Bayern Munich vs Dortmund
Bayern1.65
Seri3.80
Dortmund3.90
judiking

Jenis Pertaruhan Bola Sepak di JudiKing

Lebih dari 50 jenis pertaruhan tersedia untuk setiap perlawanan bola sepak — dari yang paling ringkas hingga yang paling strategik.

🏆
1X2 (Menang/Seri/Kalah)

Jenis pertaruhan paling asas dan popular — pilih pasukan mana yang menang, atau perlawanan berakhir seri.

⚡
Handicap Asia

Handicap Asia menyamakan peluang dengan memberi kelebihan atau kekurangan gol kepada sesebuah pasukan.

🎯
Over / Under Gol

Pertaruh sama ada jumlah keseluruhan gol dalam perlawanan melebihi atau kurang dari garis yang ditetapkan.

📊
Kedua-Dua Pasukan Jaringkan Gol

Pilih sama ada kedua-dua pasukan akan berjaya menjaringkan sekurang-kurangnya satu gol masing-masing.

⏱️
Pertaruhan Separuh Masa

Pertaruh hanya berdasarkan keputusan separuh masa pertama — bebas dari keputusan akhir perlawanan.

⚽
Penjaring Pertama / Akhir

Teka siapa pemain yang akan menjaringkan gol pertama atau terakhir dalam perlawanan tersebut.

🔴
Kad Merah / Kuning

Pertaruh pada bilangan kad yang akan dikeluarkan, atau sama ada sesebuah pasukan akan menerima kad merah.

📱
In-Play Live

Pertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung — odds berubah mengikut situasi padang setiap minit.

Semua Yang Perlu Anda Tahu Tentang Pertaruhan Bola Sepak di JudiKing

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah sebahagian daripada budaya, perbualan harian, dan perasaan yang menyatukan rakyat dari semua lapisan masyarakat. Sama ada anda seorang penyokong tegar JDT yang jarang terlepas satu pun perlawanan Liga Super, atau seorang yang setia bangun awal pagi semata-mata untuk tonton EPL, semangat itu nyata dan mendalam. Di judiking, kami faham perasaan itu — dan itulah sebab kami bina platform pertaruhan bola sepak yang benar-benar sesuai dengan cara pemain Malaysia berfikir dan bertaruh.

Platform bola sepak judiking merangkumi lebih 30 liga dari seluruh dunia, dengan lebih 500 perlawanan tersedia setiap minggu untuk ditaruhkan. Mulai dari Liga Super Malaysia dan Piala FA tempatan, hingga ke persaingan panas di Premier League England, La Liga Sepanyol, Serie A Itali, Bundesliga Jerman, Ligue 1 Perancis, dan pentas terbesar kelab Eropah — UEFA Champions League. Tidak ada liga besar yang kami ketinggalkan.

Liga Super Malaysia: Dekat di Hati, Kompetitif di Padang

Ramai pemain Malaysia yang mula-mula mencuba pertaruhan bola sepak melalui Liga Super kerana ia adalah liga yang mereka ikuti paling rapat. Ada yang dah kenal pemain-pemain JDT sejak zaman muda, ada yang sorak untuk Selangor FC atau Kedah FC setiap musim, dan ada yang tahu betul-betul kekuatan dan kelemahan setiap pasukan dalam liga ini.

Pengetahuan mendalam itu sebenarnya adalah satu kelebihan apabila bertaruh. Di judiking, kami menyediakan statistik perlawanan terkini, rekod head-to-head, dan sejarah keputusan rumah-tandang untuk membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih berinformasi. Liga Super Malaysia mendapat liputan odds yang sangat kompetitif di judiking — dengan margin yang lebih rendah berbanding banyak platform lain, bermakna nilai pertaruhan yang anda dapat adalah lebih baik.

Musim Liga Super biasanya bermula sekitar Februari dan berakhir sekitar Oktober, memberikan lebih separuh tahun penuh dengan perlawanan setiap hujung minggu. Ditambah dengan Piala FA Malaysia, Piala Charity, dan pertandingan kelayakan AFC — ada hampir sahaja pertaruhan tempatan tersedia setiap minggu sepanjang tahun.

judiking

EPL: Malam-Malam Tanpa Tidur Yang Berbaloi

Sesiapa yang pernah duduk di warung kopi malam Sabtu atau Ahad, tonton EPL bersama rakan-rakan sambil berbincang tentang pilihan pertaruhan — mereka faham maksudnya. English Premier League adalah liga yang paling banyak diikuti oleh peminat bola sepak Malaysia, dan secara langsung, ia juga liga yang paling banyak ditaruhkan di judiking.

Kepelbagaian keputusan di EPL adalah antara yang paling tinggi berbanding mana-mana liga lain di dunia. Pasukan "underdog" menang secara mengejutkan, perlawanan yang sepatutnya satu pihak berakhir seri, dan pasukan yang sedang berada dalam momentum baik tiba-tiba tersadung — semua ini menjadikan EPL sangat menarik untuk diikuti dan ditaruhkan. Di judiking, lebih 40 jenis pasaran pertaruhan tersedia untuk setiap perlawanan EPL, termasuk handicap Asia, over/under, kedua-dua pasukan jaringkan gol, handicap Eropah, dan banyak lagi.

Satu ciri yang sangat dihargai oleh pemain Malaysia di judiking adalah sistem pertaruhan in-play yang responsif. Apabila anda sedang tonton EPL dan rasa bahawa pasukan tertentu akan menjaringkan gol seterusnya, anda boleh terus buka aplikasi dan buat pertaruhan in-play dalam masa beberapa saat — odds berubah mengikut situasi padang dan anda boleh manfaatkan momen yang tepat.

Cara Membaca Odds dan Mengira Kemenangan Berpotensi

Ramai pemain baharu yang berasa kurang yakin apabila melihat nombor odds pertama kali. Odds di judiking dipaparkan dalam format perpuluhan (decimal), yang sebenarnya sangat mudah untuk difahami dan dikira.

Formulanya ringkas: Kemenangan Berpotensi = Jumlah Pertaruhan × Odds. Contohnya, jika anda pertaruhkan RM50 pada JDT untuk menang dengan odds 2.05, kemenangan berpotensi anda adalah RM50 × 2.05 = RM102.50 — termasuk modal asal RM50 anda. Keuntungan bersih anda jika menang adalah RM52.50.

Odds yang lebih tinggi bermakna kebarangkalian berlaku yang lebih rendah mengikut penilaian pasaran — dan sebaliknya. Pasukan yang diunggulkan akan mempunyai odds lebih rendah (seperti 1.55 atau 1.65), manakala pasukan underdog akan mempunyai odds lebih tinggi (seperti 3.50 atau 4.20). Memahami hubungan ini adalah langkah pertama untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak dan berinformasi.

Jadual Liga Super Malaysia 2026

Pantau kedudukan terkini pasukan-pasukan Liga Super dan gunakan maklumat ini untuk pertaruhan anda yang lebih bijak.

# Pasukan M M S K GD Mat Bentuk
1 Johor Darul Ta'zim 141031+2233 M M S M M
2 Kedah FC 14923+1429 M K M M S
3 Selangor FC 14833+1127 M M K S M
4 Perak FC 14743+825 S M M K S
5 Sri Pahang FC 14653+423 K S M M S
6 Sabah FC 14545-219 M K K S M

M=Main, M=Menang, S=Seri, K=Kalah, GD=Perbezaan Gol, Mat=Mata. Data ilustrasi sahaja.

⚽ Bonus Sukan Sehingga RM300 — Khas Untuk Pemain Baharu

Daftar hari ini, buat deposit pertama minimum RM50, dan bonus pertaruhan sukan terus masuk ke akaun anda.

Daftar & Tuntut
judiking

Pertaruhan In-Play: Kelebihan Pemain Yang Bijak

Kalau ada satu ciri platform pertaruhan yang benar-benar mengubah cara orang bertaruh dalam beberapa tahun kebelakangan ini, ia adalah in-play atau pertaruhan langsung semasa perlawanan. Di judiking, sistem in-play kami adalah salah satu yang paling pantas dan stabil di kalangan platform yang beroperasi untuk pemain Malaysia.

Maksud in-play adalah mudah — anda boleh membuat pertaruhan baru semasa perlawanan sedang berlangsung, dengan odds yang dikemas kini secara berterusan mengikut apa yang berlaku di padang. Katakan pasukan underdog tiba-tiba menjaringkan gol pada minit ke-30 dan pasukan unggulan kelihatan kelam kabut — odds untuk pasukan underdog akan turun dengan cepat, tetapi sebelum ia turun sepenuhnya, ada peluang singkat di mana anda boleh manfaatkan maklumat yang anda nampak di skrin TV anda.

Ini adalah kelebihan yang hanya boleh dinikmati oleh mereka yang menggunakan platform dengan sistem in-play yang responsif. Keterlambatan beberapa saat pun boleh bererti perbezaan antara odds yang menguntungkan dan odds yang telah berubah. Platform judiking direka dengan infrastruktur yang cukup kuat untuk memproses pertaruhan in-play dengan keterlambatan minimum — ini adalah salah satu pelaburan teknikal terbesar yang kami buat untuk pemain Malaysia.

Handicap Asia: Cara Cerdik Untuk Mengelakkan Keputusan Seri

Handicap Asia adalah jenis pertaruhan yang sangat popular di kalangan pemain Asia, termasuk Malaysia — dan ada sebab yang kukuh untuk itu. Dalam pertaruhan 1X2 biasa, tiga keputusan mungkin berlaku: menang, seri, atau kalah. Dengan handicap Asia, kemungkinan seri hampir dihapuskan kerana anda bertaruh dengan garis handicap yang membahagikan perlawanan kepada hanya dua kemungkinan.

Contoh mudah: Jika JDT bertanding dengan handicap -1.5 gol, ini bermakna JDT mesti menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol perbezaan untuk pertaruhan pada JDT menang. Jika anda memilih pihak Selangor dengan handicap +1.5 gol, Selangor boleh menang, seri, atau kalah dengan satu gol sahaja untuk pertaruhan anda menang. Ini memberikan lebih banyak fleksibiliti dan sering menawarkan nilai pertaruhan yang lebih baik berbanding 1X2 biasa.

Di judiking, handicap Asia tersedia untuk hampir semua perlawanan yang tersenarai — dari Liga Super Malaysia hingga ke liga-liga Eropah terbesar. Kami juga menyediakan panduan handicap dalam Bahasa Melayu untuk pemain baharu yang masih belajar memahami sistem ini.

Deposit & Pengeluaran Untuk Pertaruhan Bola Sepak

Apabila anda menang pertaruhan bola sepak tengah malam dan mahu pengeluaran segera, anda tidak mahu berhadapan dengan proses yang panjang dan menyusahkan. Itulah sebab judiking memastikan semua kaedah pembayaran yang disokong adalah kaedah tempatan yang pantas dan boleh dipercayai:

  • DuitNow — pemindahan segera ke akaun bank Malaysia anda, proses dalam beberapa saat sahaja
  • FPX (Financial Process Exchange) — melalui Maybank2u, CIMB Clicks, RHB Now, Hong Leong Connect dan ramai lagi
  • Touch 'n Go eWallet — deposit dan pengeluaran melalui dompet digital paling popular Malaysia
  • GrabPay — sesuai untuk pengguna aktif aplikasi Grab
  • Boost — eWallet tempatan yang pantas dan mesra pengguna
  • ShopeePay — pilihan tambahan bagi pengguna Shopee yang aktif

Deposit minimum untuk mula bertaruh bola sepak di judiking adalah RM10 sahaja, dengan had pertaruhan minimum serendah RM1 untuk setiap slip pertaruhan. Pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 3 hingga 24 jam untuk ahli biasa, dan dalam masa kurang dari 5 minit untuk ahli VIP Berlian melalui DuitNow.

Pertaruhan Bola Sepak Yang Bertanggungjawab

Pertaruhan bola sepak sepatutnya menambah keseronokan menonton perlawanan, bukan menjadi beban kewangan atau punca tekanan. Di judiking, kami galakkan semua pemain untuk menetapkan had pertaruhan harian atau mingguan dalam tetapan akaun mereka. Jika anda rasa pertaruhan sudah melangkaui had yang selesa, jangan teruskan — ambil rehat dan kembali apabila anda sudah lebih tenang.

Kami juga menyediakan pilihan untuk mengehadkan deposit atau menggantung akaun buat sementara waktu jika diperlukan. Laman Permainan Bertanggungjawab kami di judiking menyediakan maklumat lanjut dan sumber bantuan jika anda atau seseorang yang anda kenal memerlukan sokongan. Bertaruh adalah hiburan — dan judiking komited untuk memastikan ia kekal sebagai hiburan yang menyeronokkan dan selamat bagi semua pemain Malaysia kami.

Tips Pertaruhan Bola Sepak Yang Lebih Bijak

Pengalaman bertaruh yang lebih menyeronokkan bermula dengan pendekatan yang lebih disiplin dan berinformasi.

Semak Statistik Sebelum Bertaruh

Keputusan head-to-head, rekod rumah-tandang, dan keadaan kecederaan pemain adalah maklumat yang sangat bernilai. Gunakan statistik yang tersedia di halaman perlawanan judiking sebelum membuat keputusan.

Uruskan Bankroll Dengan Disiplin

Jangan pertaruhkan lebih dari 5%–10% daripada jumlah bankroll anda dalam satu pertaruhan tunggal. Ini membantu anda kekal dalam permainan lebih lama dan mengelakkan kerugian besar dalam satu hari yang tidak baik.

Jangan Kejar Kerugian

Selepas pertaruhan yang kalah, jangan terus naikkan pertaruhan untuk "pulihkan" kerugian. Keputusan yang dibuat dalam keadaan emosi jarang menghasilkan keputusan yang bijak. Rehat dahulu, analisis semula, dan kembali dengan fikiran yang tenang.

Cari Nilai Dalam Odds (Value Betting)

Pertaruhan yang baik bukan semestinya pada pasukan yang anda fikir akan menang — tetapi pada pertaruhan di mana odds yang ditawarkan lebih tinggi daripada kebarangkalian sebenar. Cari "value" di setiap perlawanan, bukan sekadar ikut gerak hati.

Manfaatkan In-Play Dengan Bijak

Pertaruhan in-play memberi anda kelebihan maklumat yang tidak ada semasa pertaruhan pra-perlawanan. Tonton perlawanan dengan teliti dan buat pertaruhan in-play hanya apabila anda nampak trend yang jelas, bukan semata-mata kerana teruja.

Rekodkan Setiap Pertaruhan

Simpan rekod mudah tentang pertaruhan yang anda buat — liga, pasaran, odds, dan keputusan. Ini membantu anda mengenal pasti jenis pertaruhan mana yang paling berjaya bagi anda dan di mana anda perlu perbaiki strategi.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di JudiKing

Dari daftar hingga pertaruhan pertama anda — prosesnya tidak mengambil masa lebih dari 5 minit.

1
Daftar Akaun

Isi nama dan nombor telefon. Tiada dokumen diperlukan. Proses pendaftaran selesai dalam masa kurang dari seminit.

2
Buat Deposit

Pilih DuitNow, FPX, Touch 'n Go, GrabPay atau eWallet pilihan anda. Deposit minimum RM10, dana masuk dalam saat.

3
Pilih Perlawanan

Layari lebih 500 perlawanan minggu ini, pilih liga dan perlawanan yang anda mahu, dan semak odds yang tersedia.

4
Hantar Slip Pertaruhan

Pilih jenis pertaruhan, masukkan jumlah, semak slip anda dan hantar. Kemenangan dikreditkan automatik selepas perlawanan.

Dasar Privasi & Keselamatan Transaksi

Semua transaksi pertaruhan dan maklumat peribadi anda di judiking dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Data anda tidak dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Setiap pertaruhan yang anda hantar diproses melalui sistem yang selamat dan telus.

Rekod pertaruhan anda disimpan dengan selamat dan boleh disemak pada bila-bila masa melalui halaman sejarah pertaruhan dalam akaun anda. Anda mempunyai hak penuh untuk meminta semakan atau pemadaman data pada bila-bila masa.

Baca Dasar Privasi Penuh →

Soalan Kerap Tentang Pertaruhan Bola Sepak JudiKing

judiking merangkumi lebih 30 liga bola sepak dari seluruh dunia. Ini termasuk Liga Super Malaysia, Piala FA Malaysia, Premier League England (EPL), La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, UEFA Champions League, AFC Champions League, dan banyak lagi. Liputan kami sangat menyeluruh, dengan lebih 500 perlawanan tersedia setiap minggu.

Pertaruhan in-play membolehkan anda membuat pertaruhan baru semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini setiap beberapa saat mengikut situasi perlawanan semasa — skor, statistik, kad, kecederaan, dan banyak lagi. Di judiking, sistem in-play kami direka untuk responsif dan pantas supaya anda tidak terlepas momen pertaruhan yang tepat.

Had pertaruhan minimum untuk bola sepak di judiking adalah serendah RM1 sahaja setiap slip pertaruhan. Deposit minimum untuk mengisi baki akaun adalah RM10. Ini membolehkan pemain dengan pelbagai peringkat bajet untuk menikmati pertaruhan bola sepak tanpa tekanan.

Kemenangan pertaruhan dikreditkan secara automatik ke baki akaun anda sebaik sahaja keputusan rasmi perlawanan disahkan. Untuk pertaruhan pra-perlawanan, ini biasanya dalam masa beberapa jam selepas perlawanan tamat. Untuk pertaruhan in-play, kemenangan dikreditkan serta-merta selepas acara yang anda pertaruhkan selesai. Anda boleh mengeluarkan kemenangan melalui DuitNow, FPX, atau eWallet pilihan anda.

Ya, platform judiking dioptimumkan sepenuhnya untuk telefon bimbit Android dan iOS. Anda boleh menyemak odds, membuat pertaruhan pra-perlawanan dan in-play, memantau keputusan, serta membuat deposit dan pengeluaran — semua melalui pelayar web telefon anda tanpa perlu memuat turun sebarang aplikasi. Antara muka direkabentuk khas untuk mudah digunakan pada skrin sentuhan.

Jika sesebuah perlawanan ditangguhkan sebelum bermula, semua pertaruhan untuk perlawanan tersebut akan dibatalkan dan wang anda akan dikembalikan sepenuhnya ke baki akaun anda. Jika perlawanan ditangguhkan semasa sedang berlangsung, keputusan ditentukan berdasarkan polisi penyelesaian pertaruhan yang terpakai kepada keadaan tersebut — butiran lanjut terdapat dalam halaman Terma & Syarat judiking.
English